ÜZENET HÉTVÉGE

2014.09.07 18:55

Az Üzenet spirituális és önismereti társasjáték nagyon hatékony eszköz önmagunk mélyebb megismerésére, mivel a játék hidat képez az Önvalóhoz. Ennek következtében az ego - a játék idejére - parkoló pályára kerül, így végre képessé válsz meghallani Belső Vezetőd hangját.

A játék folyamán egy fejlődési utat jársz be. Felteszel egy kérdést, amely jelenleg valamely okból tudatod fókuszában van. A szétfolyó életerő útján elindulva, szépen bejárod az összes lehetséges útvonalat, míg végül a célban megpihenve - onnan visszatekintve - már jól látod azokat a negatív érzelmeket, téves gondolatokat, elképzeléseket és hitrendszereket, amelyek eddig akadályoztak abban, hogy a játék elején feltett kérdés mögött húzódó problémádra  a külső szemlélő nézőpontjából - objektíven - nézhess rá. Amint ez megtörténik, a szív bölcsességének segítségével képessé válsz meghozni azokat a döntéseket, amelyek fejlődésed következő állomásai felé terelnek.

Mindez legtöbbször asztalnál ülve, a társasjáték tábláján, az általad kiválasztott - téged megszemélyesítő - féldrágakő igénybevételével történik.( Dobókockával dobva, haladhatsz egyik mezőről a másik felé, miközben feladatokat kapsz, vagy üzenetek érkeznek számodra, melyeknek értelmét neked kell feltárni.)

De bizonyos időközönként a játékot kihelyezzük a térbe is. Ez azt jelenti, hogy a játék táblán látható utakat méretarányosan létrehozzuk a földre helyezve. Így mindenki a szó szoros értelmében is végig haladhat a feltett kérdésével kapcsolatos fejlődési pályán.

Ennek a különleges térnek az életre hívásával a játék utak - amelyek tulajdonképpen nem mások, mint a karma törvényszerűségeire épülő belső(út)létállapotok - morfogenetikus mezővé alakulnak. Ebben a formában pedig tartalmazzák az adott út összes információját. Így a különböző útszakaszon végig haladó játékos sok olyan plusz információhoz képes jutni, amely elősegíti az összefüggések mélyebb megértését.

Ennek következtében az oldási folyamatok is sokkal mélyebbé válnak. Ezt nagyon jól reprezentálja az a megfigyelés, hogy amikor egy résztvevő  súlyos elakadási ponthoz érkezik, az asztalnál történő játék során általában visszaesik és újra meg kell tennie már megtett utakat, hogy olyan információk birtokába juthasson, amelyek elősegítik lelkében  a változtatás vágyát. Ezzel szemben a térben kihelyezett játék esetében az elakadásnál- a család állításban alkalmazott technikák segítségével - a játékos  sokkal gyorsabb megértéshez jut és hamarabb tovább tud lépni.

 

Ha a leírtak felkeltették az érdeklődésedet, lehetőséged nyílik velünk játszani szept.12-13-14-én.

—————

Vissza